Hakkımızda

Kurumsal

> Anasayfa > Otel Hakkında

Otel Hakkında


Otelimiz Türkiye’nin merkezi ve dünyanın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen İstanbul’da ve İstanbul’un en merkezi ve en değerli semti olan Beyoğlu’nda ve yine Beyoğlu’nun en merkezi lokasyonu olarak kabul edilen İstiklal Caddesi üzerinde yer almaktadır. Bu caddenin özelliklerinin ve güzelliklerinin tamamı böyle bir platformda yazılarak bitmez ancak kısaca bir kaç önemli özelliğini vurgulamak gerekirse şöyle söyleyebiliriz: İstiklal Caddesi 16. Yüzyılından itibaren sadece İstanbul’da değil dünyada yıldızı parlayan, gelişen ve yükselen bir lokasyon olmuştur. Bunun en büyük sebeplerinden birisi caddenin enerjisinin yüksek olması diyebiliriz ve bu, dünyada da böyle kabul edilmektedir. Caddeyi günlük 2-2.5 milyon insan ziyaret etmektedir ve bu özelliğiyle 7 gün 24 saat boyunca dünyanın en hareketli caddesi unvanına sahiptir. Bu caddenin diğer önemli özelliği ise yüzyıllardan günümüze kadar gelen tarihinin dokusu ve bu caddede üzerinde bulunan seçkin dünya markalarının mağazaları, kafeler, barlar, restoranlar, gece klüpleri, sinemalar ve tiyatroları içinde bulundurmasıdır.

Bonne Sante Hotel 2016 yılının haziran ayından itibaren faaliyetine başlamıştır. Otelimiz 5 yıldızlı otel konsepti konforuyla toplam 19 odalı butik oteldir. Otelimizin en önemli özelliklerinden biri hatta en önemli özelliği; her tür seçkin misafirlerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına talep edilecek farklı oda tipleri bulundurmasıdır. Hem tek kişilik hem çift kişilik hem de büyük ailelerin kullanabileceği (10 kişiye kadar) çeşitli büyüklüklerde standart oda, suit, family suit ve teras king süitlerimiz bulunmaktadır. Otelimiz, siz değerli misafirlerine misafirliğiniz süresince en iyi konforu ve en iyi hizmeti sunabilmek için birinci sınıf olarak, tüm ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılamak için tasarlanmıştır. İstanbul’da yoğun tempoyla gezip eğlendikten sonra iyi bir uykuyla dinlenmeniz için tam ortopedik antibacterial nano teknolojisiyle üretilen özel yataklar ve odalarda sessiz, huzurlu ortam geçirmeniz için Alman teknolojisine sahip, dünyanın en kaliteli pencere ve pvc sistemleri kullanılmıştır.

Siz değerli misafirlerimize, 24 saat boyunca, en iyi şekilde, eksiksiz ve daha iyi hizmet verebilmek için hazır bulunan; duyarlı, deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle hazırız. Sizi, evinizin rahatlığını aratmayacak şekilde otelimizde misafir etmekten onur duyarız.

İletişim Bilgileri

Katip Mustafa Çelebi Sokak, İstiklal Caddesi No: 45, Beyoğlu, İstanbul.

Telefon: +90 212 249 49 80

Telefon: +90 212 249 49 81

Gsm & WhatsApp: +90 532 393 55 10

E-posta: info@bonnesantehotel.com

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
%10 İndirim!

Bizimle birlikte olun ve konaklamanızda %10 indirim alın, ayrıca etkinlikler ve fırsatlar hakkında daha fazla bilgi edinin